Опис на сторінку ПРО НАС

"Бутор-плит» - майбутня Ikea Закарпаття"

   «Бутор-плит» реалізовує плитні матеріали для виробництва меблів: ДСП, МДФ, ОСБ, ДВП, Стільниця, Акрилова панель, фанера тощо.
   Другий вид товару – меблева фурнітура та комплектуючі для виробництва меблів, які діляться на багато підрозділів, Витяжки; Мийки; Змішувачі; Карго; Наповнення для шаф; Направляючі та метабокси; Амортизатори та підіймачі; Замки; Вішаки; Ручки; Ніжки; Петлі; Освітлення; Трубні системи 16мм., 25мм., 50мм., та багато іншого...
   Третій - Продаж меблевих фасадів - Дерев`яних, Шпонованих, Плівкових, Фарбованих, МДФ з фотодруком, тощо. Бутор-Плит допоможе втілити всіх ваші ідеї в меблевих фасадах!
   Четвертий — продаж готових меблів, таких як: Ліжка дерев’яні, Матраци, Комоди та приліжкові тумби, Столи та стільці для дому, крісла для керівників, персоналу, кафе, барів та ресторанів. У магазині-салоні Бутор-Плит можна підібрати різні види готових дерев’яних, скляних та офісних меблів, тут Ви можете задовільнити будь-які меблеві потреби.
   Крім того, тут надають послуги: порізки, поклейки та свердління плитних матеріалів, виготовлення дверей для шаф-купе, доставки товарів по всій Україні.
   Сьогодні в області немає аналогічних підприємств такого типу. Саме тому "Бутор-плит" можна справедливо називати «закарпатська Ikea».


Історія «Бутор-плит» розпочинається у 1989 році

   На той час в Ужгороді виникає один із перших закарпатських кооперативів – будівничий кооператив «Верховина». У цей період на Закарпатті й в країні загалом не вистачало багатьох речей, зокрема, і меблів. Але підприємство починало свою діяльність із виробництва… люстр. «З поїздки в Югославію, я привіз дуже гарну люстру з фанери. Мій друг побачив її, і сказав, що ми можемо й самі робити такі люстри. У мене була фінансова можливість закупити обладнання, тому ми почали виготовляти такі люстри, які й сьогодні виглядають оригінально, — розповідає засновник “Бутор-плит” Василь Кривенько.

   У 1991 році заводи фактично зупинялися, ми не мали звідки закупити комплектуючі і змушені були припинити виробництво. Але досвід нікуди не подівся. І в 1994 році я зі своїми друзями почали шукати постачальників матеріалу для виробництва. Згодом купили верстат, налагодили постачання плит, для розміщення яких знадобилося чимало місця. Тому почали орендувати склад ангарного типу в Ужгороді. Приміщення, які сьогодні тут знаходяться, не впізнати з того часу”. Оскільки мешканці Закарпаття часто називають меблі “буторя” — від угорського «бутор», а «плит» — це плита для меблів. Тому назвали підприємство «Бутор-плит».

   Сьогодні у магазині-салоні «Бутор-плит» кожен клієнт може підібрати необхідний матеріал за взірцями. Тут знаходиться презентаційний стенд, на якому продемонстровано, як може виглядати матеріал у виробі. Найсучасніше обладнання сприяє тому, що матеріал ріжуть швидко, якісно і точно. Поклейка крайки теж відбувається на сучасному верстаті, аналогів якого нема на території Закарпаття. Ще один верстат, який робить отвори для з’єднання частин та різної фурнітури, не зупиняється. Тож клієнту потрібно буде вигадати, замовити, і лише зібрати готовий виріб у себе вдома.


Для клієнтів, котрі цінують свій час

   У є можливість завдяки сайту самостійно обрати необхідні товари, послуги і відправити нам сформоване замовлення. Найвибагливіший клієнт може на представлених нами стендах побачити принцип дії та використання різної фурнітури і якість обробки матеріалів», - пояснює принцип роботи Олександр Галовець , директор «Бутор-плит».

   Також в торгових залах представлений широкий асортимент дерев'яних, скляних, офісних та інших меблів, більшість з яких українського виробництва. Тому, якщо маєте бажання придбати готові меблі для дому, офісу чи будь-яких інших приміщень – також зможете зробити це у «Бутор-плит». «Меблі можуть бути дорогими, середньої вартості, чи дешевими. Для нас важливе співвідношення ціни і якості. Ми підтримуємо українського виробника, продаємо лише ті меблі, у якості яких самі переконалися”, — зазначає Ярослав Кривенько, співвласник проекту “Бутор-плит”, який представляє напрямок по продажу меблів.


Успіх кується маленькими кроками

   Важає Василь Кривенько, який за час діяльності «Бутор-плит» сформував власну філософію, якої дотримується під час роботи зі своїми працівниками і клієнтами: «Коли ми приймаємо на роботу нових людей, то ми їм так і кажемо: ви приходите не тільки заробляти гроші, а й мати задоволення від того, чим займаєтеся. Гроші – сильна мотивація, але недовга. І якщо робота буде не до душі, то швидке звільнення неминуче. Ми дозволяємо працівникам відчути себе на різних посадах. Коли я бачу, що людина радіє тому, чим займається, то радію разом з нею, бо вона відкрила той дар, який їй дав Господь. Треба жити роботою, а жити нею можна тоді, коли любиш».


У бізнес-групі “Бутор-плит” сьогодні працює чимало осіб

   Яким надають достойні умови праці – обіди, басейн, санаторні відпустки, страхування і, звісно ж, корпоративні свята. Щоб зберегти колектив у кризові часи і не звільняти людей, працівникам зменшували робочий час на 30 %, і, відповідно, зменшувалась оплата, але це дозволило зберегти колектив — розповідає головний бухгалтер Марія Шпінь.

Мета діяльності «Бутор-плит» - Зробити кращі умови для «Пана Клієнта».

   Індивідуальний підхід до кожного тут цінують понад усе. На «Бутор-плит» постійно розширюють перелік товарів і послуг.


23 років успішної діяльності мають у собі певну закономірність:

   Починали із простого, поступово, відповідаючи на потреби клієнта, розширили сферу діяльності, асортимент товарів і послуг. Сьогодні “Бутор-плит” займає ключову позицію у «системі виробник меблів — кінцевий споживач». Для цього «Бутор-плит» робить усе, аби клієнт був задоволений. В одному магазині можна підібрати усі меблі для ваших потреб. Тому постійні клієнти вже знають, що в «Бутор-плит» їм пропонують якісний товар за доступною ціною і в максимально стислі терміни.